Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

П`ятница, Вер 21


Ви тут: Обговорення проектів забудови території міста

Обговорення проектів забудови території міста

Повідомлення про результати урахування пропозицій громадськості до проекту «м. Дніпропетровськ. Внесення змін до генерального плану розвитку міста»

Повідомлення про результати урахування пропозицій громадськості до проекту «м. Дніпропетровськ. Внесення змін до генерального плану розвитку міста»

 
 
Замовник: Головне архітектурно - планувальне управління Дніпропетровської міської ради, вул. Січеславська Набережна, 29-А, місто Дніпропетровськ, 49000, тел. 056 745 25 29, факс 056 744 34 94.
Розробник: ДП Український державний науково – дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя, бул. Л.Українки,26 м.Київ, 01133, тел. (044) 285 63 38, факс. (044) 285 63 72.
Підстава розроблення проекту: Рішення Дніпропетровської міської ради від 30.05.2012 №36/24 «Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до генерального плану розвитку міста Дніпропетровська на період до 2026 року».
 
         Результати громадських слухань:
 
За результатами громадських слухань щодо урахування громадських інтересів під час розроблення проекту «м. Дніпропетровськ. Внесення змін до генерального плану розвитку міста», (початок - 28.01.2015, термін – один місяць) ГоловАПУ міської ради повідомляє.
Пропозиції громадськості, які отримані замовником містобудівної документації у протягом терміну проведення процедури громадських слухань розглянуті та надані розробнику проекту для врахування при доопрацюванні проекту або вмотивованого відхилення.
Про результати розгляду пропозицій до проекту «м. Дніпропетровськ. Внесення змін до генерального плану розвитку міста» заявників повідомлено у термін та спосіб встановлений чинним законодавством.
 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «м. Дніпропетровськ. Внесення змін до генерального плану розвитку міста»

Повідомлення про початок процедури розгляду та  врахування
пропозицій  громадськості у проекті

«м. Дніпропетровськ.
Внесення змін до генерального плану розвитку міста»

 
1.     Мета, склад та зміст містобудівної документації.
Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.
         Мета розроблення проекту: обґрунтування стратегії планування і забудови міста; визначення напрямків планувальної організації та функціонального призначення території; розроблення заходів щодо удосконалення системи закладів обслуговування населення та інженерно-транспортної інфраструктури.
         У проекті визначені: уточнення розміщення житлово-громадського будівництва, забезпечення інженерно-транспортною інфраструктурою, необхідними заходами з інженерної підготовки та захисту території.
З аналізу існуючого планування і сформованої планувальної структури очевидно, що основним їх недоліком є відсутність чітких глибинних правобережних підходів до мостів через р. Дніпро і, також, широтних і рокадних (вздовж русла Дніпра) розподільчих магістралей, які забезпечують більш рівномірне навантаження на мостові переходи  і зовнішні виходи.
         В зв’язку з цим в основу територіального упорядкування покладена ідея формування планувального каркасу міста на основі реорганізації, нового будівництва і реконструкції міської вуличної мережі відповідно до сучасних вимог і перспективного розвитку міста.
         Формування проектної планувальної структури підпорядковане вирішенню головних задач:
-        підвищенню комунікативних характеристик існуючої міської тканини;
-        забезпеченню ефективними зв'язками нових ділянок житлово-громадської забудови з зоною загальноміського центру і місцями рекреації;
-        сприянні активізації містобудівних процесів в депресивних районах міста.
 
         Запропоновані даним проектом зміни до генерального плану і уточнення його рішень полягають у визначенні найбільш пріоритетних і можливих, з точки зору реалізації, елементів планувального каркасу.
         Значна частина проектних лінійних планувальних елементів, які зазначені в діючому генеральному плані, даним проектом або переглянуті або віднесені до надто віддаленої перспективи. Ці зміни вносяться згідно наступних вимог:
-        чітка відповідність запропонованих заходів реальним потребам розвитку міста, враховуючи суттєве зменшення прогнозної чисельності населення;
-        найповніше використання потенціалу існуючої магістральної вуличної мережі і існуючих мостових переходів;
-        забезпечення локалізації транзитних і вантажних транспортних потоків;
-        мінімізація вибуття придатного житлового фонду і взагалі об’єктів сельбищної зони при реалізації проектних рішень.
Склад проекту:
1. Схема розташування населеного пункту в системі розселення       М1:50000;
2. Основне креслення  М1:10 000;
3. Схема проектних планувальних обмежень М1:10 000;
4. Схема вулично-дорожньої мережі М1:20 000;
5. Схема міського та зовнішнього транспорту М1:20 000;
6. Схема інженерного обладнання території. Електропостачання М1:20000;
7. Схема інженерного обладнання території. Газопостачання та теплопостачання М1:20 000;
8. Схема інженерного обладнання території. Водовідведення М1:20000;
9. Схема інженерної підготовки та захисту території. Дощова каналізація М1:20000;
10. Пояснювальна записка;
11. Основні положення.
2.     Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації та підстави для їх розроблення.
Замовник:Головне архітектурно - планувальне управління Дніпропетровської міської ради, вул. Січеславська Набережна (кол. Набережна В.І. Леніна), 29-А, місто Дніпропетровськ, 49000, 056 745 25 29, факс 056 744 34 94.
Розробник:ДП Український державний науково – дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М. Білоконя, бул. Л.Українки,26 м.Київ, 01133, тел. (044) 285 63 38, факс. (044) 285 63 72.
Підстава розроблення проекту:Рішення Дніпропетровської міської ради від 30.05.2012 №36/24 «Про надання дозволу на розроблення проекту внесення змін до генерального плану розвитку міста Дніпропетровська на період до 2026 року».
3.     Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації.
Головне архітектурно - планувальне управління Дніпропетровської міської ради, вул. Січеславська Набережна (кол. Набережна В.І. Леніна), 29-А, місто Дніпропетровськ, 49000, тел. 056 745 25 29, факс 056 744 34 94.
Строк ознайомлення з матеріалами проекту – один місяць з дня оприлюднення.
4.      Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.
Начальник відділу забудови міста Головного архітектурно - планувального управління Дніпропетровської міської ради – Барда Ганна Володимирівна
тел. (056) 745 25 29, факс (056) 744 34 94, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
5.      Строк подання пропозицій– один місяць.
6.      Строк  завершення розгляду пропозицій – один місяць.
7.     Інформація  стосовно  запланованих  інформаційних  заходів.
Публікація повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у газеті «Наше місто», оприлюднення інформації на веб – сайті Дніпропетровської міської ради http://dniprorada.gov.ua

Дивіться також пакет документів:

1) Пояснювальна записка
2) Водовідведення
3) Газо- та теплопостачання
4) Дощова каналізація
5) Електропостачання
6) Осн. креслення
7) Планув. обмеження
8) Система розселення
9) Схема вул. дор. мережі
10) Схема міського транспорту