Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Лист 20


Ви тут: Міська рада

Офіційний веб-портал Дніпропетровської міської ради

 Вітаємо Вас на офіційному порталі Дніпропетровської міської ради, який створено для представлення офіційної інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів, рішень, які стосуються всіх членів територіальної громади міста, а також даних з економічних, соціальних, екологічних, культурних та інших питань життєдіяльності міста.

Дніпропетровська міська рада ставить перед собою мету забезпечення прозорості та відкритості у роботі органів місцевого самоврядування, забезпечення права жителів міста на одержання достовірної, об’єктивної і повної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування. Представництво міської ради у всесвітньому наймасовішому інформаційному засобі - це яскраве свідчення відкритості та прозорості нашої діяльності. Відтак ви маєте можливість вільно і повно скористатися інформацією із першоджерела.

Ми сподіваємося, що розміщені тут матеріали допоможуть кожному правильно застосовувати та вільно реалізовувати права та обов’язки члена територіальної громади міста Дніпропетровська. Впевнені, що кожний зможе знайти тут корисну інформацію щодо будь-яких аспектів повсякденного життя, професійної, підприємницької, освітньої діяльності, вирішення особистих проблем.

Ми щодня працюємо для вас, для забезпечення потреб всієї громади міста в цілому і кожного її члена окремо.