Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Лист 20


Ви тут: Міський голова
Міський голова

Дніпровський міський голова

оновлено 26.12.2016

Дніпровський міський голова

ФІЛАТОВ БОРИС АЛЬБЕРТОВИЧ

altВідомий громадський діяч і правозахисник. Народний депутат України VIII скликання. Успішний підприємець. Авторитетний журналіст. Меценат.
Народився 7 березня 1972 року у Дніпропетровську в родині педагогів. Закінчив Дніпропетровський державний університет, має історичну та юридичну освіти. У 1997 році захистив диссертацію, став наймолодшим кандидатом юридичних наук в Україні.
З 1996 року почав займатися  адвокатською  діяльністю, неодноразово входив у рейтинги «ТОП-10 кращих адвокатів України», викладав у кількох ВИШах. У 2005-2014 рр.був журналістом, в 2005-2010 р. вів популярну  в  місті  авторську передачу розслідувань  «Губерньські хроніки» на 9 каналі.
У 2014 р. став віце-губернатором Дніпропетровської області в складі команди Ігоря Коломойського, керував питанням внутрішньої політики регіону. Переміг на виборах депутатів ВРУ по округу № 27 (Дніпропетровськ). Очолював Спеціальну контрольну комісію ВРУ з питань приватизації, працював у  Комітеті  з питань правової політики та правосуддя та груп міжпарламентських зв’язків з США, КНР, Великобританією, Японією та ін. У вересні 2015 р. висунутий кандидатом на пост міського голови Дніпропетровська. 15 листопада переміг на виборах дніпропетровського міського голови.
Нагороди: звання «Заслужений журналіст України» (2008),орден Почаївської ікони Божої Матері (2009), відзнака «За особисті заслуги перед УПЦ» (2010), орден «За заслуги» IIIст.(2014).
Одружений, виховує доньку. Мешкає у Дніпропетровську.


Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік

Міський Голова Дніпропетровська в Інтернет сегменті:
Офіційна сторінка ФБ: https://www.facebook.com/filatovborys
Адреса офіційного сайту: http://borysfilatov.com
ВКонтакті стрічка новин: https://vk.com/filatovborys

Офіційна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду