Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Жовт 17


Ви тут: Головна
грудня 2011

Середа 28 грудня 2011

„Міська влада на прямому зв’язку ” щодо безпечного використання газових приладів у побуті.
Середа, 28 грудня 2011, 15:00

          28  грудня  о 15.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради(пр.Карла Маркса,75,біла зала) відбудеться пряма телефонна лінія проекту„Міська влада на прямому зв’язку ”. Тема:  «Про безпечне використання газових приладів у побуті».
 На запитання мешканців міста відповідатиме генеральний директор ПАТ «Дніпрогаз» Богдан Стегній.
          Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   
Дніпропетровська міська рада з 2009 року  започаткувала проект „Міська влада на прямому зв’язку ”. Щотижня заступники міського голови, начальники управлінь та служб міської ради протягом години відповідають на телефонні запитання мешканців міста.

Детальніше []

Прес-конференція щодо профілактики харчових отруєнь.
Середа, 28 грудня 2011, 10:00

     29 грудня об 10:00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради Тетяни Квітницької щодо профілактики харчових отруєнь під час святкового застілля.  Прес-конференція відбудеться за участю головного лікаря міського центру здоров'я Алли Толчинської

Детальніше []


Вівторок 27 грудня 2011

Дев’ятнадцята чергова сесія міської ради VI скликання.
Вівторок, 27 грудня 2011, 10:00
     28 грудня  о 13.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради ( пр. Карла Маркса, 75, сесійна  зала) відбудеться дев’ятнадцята чергова  сесія міської ради VI скликання.
     Відповідне розпорядження про скликання дев’ятнадцятої  чергової  сесії міської ради VI скликання відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст.20 Регламенту Дніпропетровської міської ради VI скликання підписав міський голова Іван Куліченко.
       На розгляд сесії внесено такі питання:
-    Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку міста на 2012 рік;
-    Про міський бюджет на 2012 рік;
-     питання земельних відносин;
-     питання, які випливають з вимог  законодавства. Детальніше []


Понеділок 26 грудня 2011

Прес-конференція міського голови Івана Куліченка.
Понеділок, 26 грудня 2011, 16:30

27 грудня о 9.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція міського голови Івана Куліченка щодо підсумків поточного року.

Детальніше []

У Дніпропетровську відкрилася головна ялинка міста.
Понеділок, 26 грудня 2011, 16:23

У Дніпропетровську відкрилася головна ялинка містаЦієї суботи у центральному міському парку Лазаря Глоби відкрили Головну ялинку міста. Біля колонади парку на урочисте відкриття ялинки мешканців міста запрошували Дід Мороз зі Снігуронькою, а також малеча, вдягнена у біля костюми янголів. Цього вечора ялинка запалила свої вогні для багатьох сотень глядачів, у тому числі, і для маленьких дніпропетровців. “Запрошуємо до парку Глоби на нашу ялинку усі дніпропетровські родини - провести старий рік і зустріти Новий. Бажаю усім веселих та радісних новорічних свят.  Нехай усі негаразди залишаться у старому році, щоб у Новий рік увійти з позитивним настроєм та емоціями. Міцного здоров'я, вдачі, родинного затишку та здійснення усіх бажань у Новому році”, - сказав міський голова Іван Куліченко.

Детальніше []

Понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послуги.
Понеділок, 26 грудня 2011, 15:28

 

Понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послугиЗа одинадцять місяців понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послуги. Про це повідомили в управлінні з питань захисту прав споживачів Дніпропетровської міської ради. За цей же період до управління від дніпропетровців надійшло 228 звернень щодо порушення їх прав як споживачів і майже всі вони задоволені на їх користь (219), повідомляють в управлінні.

Детальніше []

У Дніпропетровську усиновлено 74 дитини.
Понеділок, 26 грудня 2011, 10:51

У Дніпропетровську усиновлено 74 дитини

З початку року у Дніпропетровську усиновлено 74 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 53 з них стали членами сімей українців, інші - іноземних громадян. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради Алла Литовченко. “На сьогодні сімейні форми виховання є пріоритетним напрямком нашої роботи. У нашій області підписана концепція розвитку сімейних форм, тому ми ставимо задачу кожній дитині, яка залишилася без батьківського піклування, якомога швидше дати сімейне оточення.

Детальніше []