Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Лист 20


Ви тут: Головна
Понеділок, 26 грудня 2011
Прес-конференція міського голови Івана Куліченка.
Понеділок, 26 грудня 2011, 16:30

27 грудня о 9.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція міського голови Івана Куліченка щодо підсумків поточного року.

Детальніше []

У Дніпропетровську відкрилася головна ялинка міста.
Понеділок, 26 грудня 2011, 16:23

У Дніпропетровську відкрилася головна ялинка містаЦієї суботи у центральному міському парку Лазаря Глоби відкрили Головну ялинку міста. Біля колонади парку на урочисте відкриття ялинки мешканців міста запрошували Дід Мороз зі Снігуронькою, а також малеча, вдягнена у біля костюми янголів. Цього вечора ялинка запалила свої вогні для багатьох сотень глядачів, у тому числі, і для маленьких дніпропетровців. “Запрошуємо до парку Глоби на нашу ялинку усі дніпропетровські родини - провести старий рік і зустріти Новий. Бажаю усім веселих та радісних новорічних свят.  Нехай усі негаразди залишаться у старому році, щоб у Новий рік увійти з позитивним настроєм та емоціями. Міцного здоров'я, вдачі, родинного затишку та здійснення усіх бажань у Новому році”, - сказав міський голова Іван Куліченко.

Детальніше []

Понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послуги.
Понеділок, 26 грудня 2011, 15:28

 

Понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послугиЗа одинадцять місяців понад 70 тисяч гривень повернуто мешканцям за неякісну продукцію та надані послуги. Про це повідомили в управлінні з питань захисту прав споживачів Дніпропетровської міської ради. За цей же період до управління від дніпропетровців надійшло 228 звернень щодо порушення їх прав як споживачів і майже всі вони задоволені на їх користь (219), повідомляють в управлінні.

Детальніше []

У Дніпропетровську усиновлено 74 дитини.
Понеділок, 26 грудня 2011, 10:51

У Дніпропетровську усиновлено 74 дитини

З початку року у Дніпропетровську усиновлено 74 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 53 з них стали членами сімей українців, інші - іноземних громадян. Про це під час прес-конференції повідомила начальник управління-служби у справах дітей Дніпропетровської міської ради Алла Литовченко. “На сьогодні сімейні форми виховання є пріоритетним напрямком нашої роботи. У нашій області підписана концепція розвитку сімейних форм, тому ми ставимо задачу кожній дитині, яка залишилася без батьківського піклування, якомога швидше дати сімейне оточення.

Детальніше []