Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 25


Ви тут: Головна
Неділя, 14 травня 2017
Фестиваль народного та естрадного танцю «Dance-Fest-Dnepr-2017»
Неділя, 14 травня 2017, 13:00
14 травня о 13-00 в КСК «Шинник» (просп.Б.Хмельницького,118-А) – фестиваль народного та естрадного танцю «Dance-Fest-Dnepr-2017» проекту «Народна філармонія» в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Детальніше []

Фестиваль екстремальних видів спорту "Dnepr Extreme Open -2017"
Неділя, 14 травня 2017, 12:00
14 травня о 12-00 в парку ім. Л. Глоби(Фестивальний майданчик)  – в рамках програми Бориса Філатова «Дніпро-спортивна столиця» - фестиваль екстремальних видів спорту «DneprExtremeOpen-2017. В програмі фестивалю: слеклайн, скалелазіння для усіх бажаючих, брейкданс, ВМХ, паркур, ролер-спорт, майстер-класи та конкурси.
Спікери: начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Осипов, президент «Дніпропетровської асоціації екстремальних видів спорту»  Максим Семенов. Детальніше []

Відзначення Дня Європи-2017
Неділя, 14 травня 2017, 12:00
14 травня з 12-00 до 20-00  на оглядовому майданчику парку ім. Т. Г. Шевченка- відзначення Дня Європи. В програмі: виступи творчих колективів міста, інтерактивна розважальна програма та вікторини на знання цікавих європейських історичних фактів, виставка продаж виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, різноманітні смачні страви європейської кухні. Детальніше []

Чемпіонат міста з дитячої легкої атлетики серед школярів за міжнародною програмою IAAF
Неділя, 14 травня 2017, 11:00
14 травня об 11-00 на Фестивальному причалі (Січеславська Набережна) вперше в Україні - чемпіонат міста з дитячої легкої атлетики серед школярів за міжнародною програмою IAAF.
Увага! О 10-30 підхід до преси директора департаменту гуманітарної політики ДМР Геннадія Глядчишина, президента федерації легкої атлетики м. Дніпра Марини Філатової, начальника управління спорту департаменту гуманітарної політики ДМР Олександра Осипова.
Довідка:
Вперше в Україні пройде Чемпіонат міста Дніпро з дитячої легкої атлетики серед школярів за міжнародною програмою! Змагання пройдутьв рамках системного проекту, який започаткувала Федерація легкої атлетики м. Дніпров рамках стратегії Бориса Філатова «Дніпро-спортивна столиця» та за підтримки спонсорів і партнерів.
14 травня на Фестивальному причалі будуть змагатися 26 команд з 13 шкіл міста за звання найсильнішої та найспритнішої команди міста.  Це не звичайні змагання! Вони включають в себе  командні естафети, метання дитячого списа, «Вортекса», стрибки зі списом, «класики» та «жабку» і інше. Допомагати , мотивувати і давати майстер-класи на локаціях командам будуть 7 легкоатлетів  Дніпра , які вже досягли в своєму віці певних висот. Серед них такі легкоатлети як Ганна Рижикова-Ярощук та Катерина Онісімова. В зонах відпочинку дітей будуть розважати аніматори та ростові ляльки. Чемпіонат міста з дитячої легкої атлетики – це поєднання змагання і розваг, в якому діти в ігровій формі пізнають всі види легкої атлетики . Переможців і призерів чекає багато призів  від мерії і Федерації, спонсорів і партнерів.
Програма Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) «Дитяча легка атлетика» була розроблена ще  в 2006 році і відтоді  почала свою  реалізацію по всьому світу.Програма "Дитяча легка атлетика"-  це інноваційна система занять з дітьми, побудована на використанні  " дитячої" моделі тренування в легкій атлетиці і використанні ігрового методу тренування.  Діти, що займаються за цією програмою, пізнають ази усіх видів легкої атлетики у вигляді специфічної підготовки через спеціальні ігрові вправи, які непомітно навчають їх правильним технічним рухам. В Україні до сьогодні не підходили системно до цього проекту. У Дніпрі разом з мерією федерація легкої атлетики вирішила підійти до цього проекту системно: відібрали 13 опорних шкіл, провели сертифікацію викладачів фізичної культури, провели закупівлю наборів обладнання. Протягом двох місяців діти разом з педагогами навчалися цій програмі на уроках. Були проведені  внутрішкільні змагання серед школярів 9-12 років. Найкращі команди  відібрані для участі  в Чемпіонат міста. З вересня 2017 року знову повернуться на уроках до цього проекту. Будуть закуплені ще спеціальні  набори, в планах і залучення для участі у програмі  шкіл інших крупних міст області: Нікополя, Кривого Рогу, Камянського. Є ідея у наступному 2018 році провести вже Чемпіонат області. Мета даного проекту – відкрити дітям «нову» - цікаву легку атлетику, закохати їх в неї і залишити її такою  в школах на уроках. 
Розклад:
Відкриття змагань об 11.00 .
Змагання- 11.10-13.10
Нагородження 13.50
Закриття  стартового містечка 14.00 Детальніше []

В рамках фестивалю «Dnepr Extreme Open -2017» Парад ролерів
Неділя, 14 травня 2017, 11:00
14 травня об 11-00 вперше в Україні, саме у Дніпрі–  в рамках фестивалю  «Dnepr Extreme Open -2017» Парад ролерів. Старт від торговельного комплексу «Пасаж», фініш- парк ім. Лазаря Глоби (центральний вхід). Взяти участь у параді зможуть усі бажаючи- буде організований прокат роликів. Детальніше []