Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Четвер, Черв 21


Ви тут: Головна
Субота, 13 травня 2017
Міжнародна акція «Ніч в музеї -2017» до Міжнародного дня музеїв
Субота, 13 травня 2017, 16:30
13 травня в 16-30 в національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького – Міжнародна акція «Ніч в музеї -2017» до Міжнародного дня музеїв. Детальніше []

Змагання з плавання, присвячені пам'яті загиблих в зоні АТО морських спецпризначенців
Субота, 13 травня 2017, 15:00
13 травня о 15:00 в басейні СК "Метеор" (вул. Макарова, 27а) відбудуться змагання з плавання, присвячені пам'яті загиблих в зоні АТО морських спецпризначенців.
Також заплановані показові виступи спецпризначенців.
Детальніше []

До Міжнародного Дня сім’ї у двох парках Дніпра на містян чекає розважальна програма, подарунки та концерти
Субота, 13 травня 2017, 13:15
altУ суботу, 13 травня, дніпровці відзначають Міжнародний День сім’ї. Впродовж дня з 11-00 до 18-00 у двох парках міста, а саме в парках ім. Л. Глоби (Фестивальний майданчик) та ім. Т. Шевченка (центральна алея парку, район ДК студентів), для мешканців Дніпра міська влада підготувала багато цікавого.

Тут проходять виступи творчих колективів, майстер-класи, квести, різноманітні ігри та анімація, техноатракціони, перегляд мультфільмів під відкритим небом, цікаві фотозони, танцювальний флешмоб та багато іншого.
Тетяна прийшла на свято разом із сином: «Ми живемо поблизу парку Шевченка, тож вирішили разом із сином подивитись, що тут відбувається. Мені дуже подобається, що тут є конкурси для дітей абсолютно різного віку, а також сімейні естафети. Гарно, що міська влада і мер організовують такі свята для містян», - розповіла гостя свята.
Ще один подарунок до свята для діточок - роздача солодкої вати, морозива та лимонадів.
«Ми прийшли на свято разом з онучкою, поки що побачили не всі локації, що тут є, але нам вже подобається. Онучка вже спробувала морозиво, яке тут роздавали, а я подивились на гарний танцювальний номер», - розповіла гостя свята Любов Петрівна.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

У Дніпрі відкрився ХIV Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви»
Субота, 13 травня 2017, 12:32
altУ суботу, 13 травня, у Дніпрі відкрився традиційний 14-й Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви».
Фестиваль триватиме один день і проходитеме на Монастирському острові біля Свято-Миколаївського храму.

Цьогоріч фестиваль «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви» приймає 31 колектив з Одеської області (м. Чорноморець), Запорізької області (м. Мелітополь), Житомирської області (м. Бердичів), Дніпропетровської області (м. Павлоград, Новомосковськ та інші), м. Суми, м. Дніпра.

«Учасники будуть прославляти духовність, людські цінності, моральність. Цей захід має значний виховний характер та розвиває духовність юних дніпрян та українців. Сьогодні на сцені, я впевнений, ми побачимо багато талантів», - зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Вже декілька років на фестивалі не визначають переможців, аби учасники могли зосередитись на виступі, а не на здобутті призу.

«Наш хор підготував сьогодні пасхальну програму з трьох пісень. Ми беремо участь вже багато років, готуємось зазвичай близько півроку. Добре, що на цьому фестивалі немає суперників, ми усі робимо спільну справу», - розповіла учасниця хору музичної школи №16 (м. Дніпро) Вікторія Зіркевич.

Впродовж дня на сцені з’являться  5 світських, 13 церковних та 13 дитячих хорових колективів, в яких духовні піснеспіви виконувати 657 учасників, у тому числі 332 дитини.

Нагадаємо, що за 13-річну історію проведення фестивалю його учасниками стали близько 4,5 тисячі дітей, понад 5,5 тисяч дорослих з 36 міст України та зарубіжжя (Молдова, Білорусь тощо).
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Відкриється ХIV Всеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви»
Субота, 13 травня 2017, 11:00
13 травня об 11-00 на Монастирському острові (парк ім. Т.Г. Шевченка,майданчик біля Свято-Миколаївського храму) відкриється ХIVВсеукраїнський фестиваль духовних піснеспівів «Наддніпрянські пасхальні піснеспіви». Участь у відкритті фестивалю візьме заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Довідка:
Фестиваль духовних піснеспівів проводиться з метою збереження та популяризації кращих зразків скарбниці духовної, народної та професійної хорової творчості.
За 13-річну історію проведення фестивалю його учасниками стали: 
- близько 4,5 тисячі дітей 
- понад 5,5 тисяч дорослих учасників 
з 36 міст України та зарубіжжя (Молдова, Білорусь тощо). 
Цього року виявили бажання взяти участь у концертних виступах фестивалю 31 творчий колектив з Одеської області (м. Чорноморець), Запорізької області (м. Мелітополь), Житомирської області (м. Бердичів), Дніпропетровської області (м. Павлоград, Новомосковськ та інші), м. Суми, м. Дніпра.На сцену Пасхального фестивалю вийдуть 5 світських, 13 церковних та 13 дитячих хорових колективів, в яких духовні піснеспіви виконувати 657 учасників, у тому числі 332 дитини.
  Детальніше []

Святкування Міжнародного Дня сім’ї
Субота, 13 травня 2017, 11:00
13 травня з 11-00 до 18-00 в парках ім. Л. Глоби (Фестивальний майданчик) та ім. Т. Шевченка (центральна алея парку, район ДК студентів) – святкування Міжнародного Дня сім’ї: виступи творчих колективів, майстер-класи, квести, різноманітні ігри та анімація, техноатракціони, перегляд мультфільмів під відкритим небом, цікаві фотозони, танцювальний флешмоб та багато іншого, а для  діточок - роздача солодкої вати, морозива та лимонадів від партнерів свята. Детальніше []